Jak wygląda dieta, która przywraca owulacje? Zobacz, co jadła Zosia z PCOS i IO [VIDEO]

Jak wygląda dieta, która przywraca owulacje_ Zobacz co jadła Zosia! (3)

Czy dieta może przywrócić owulację u kobiet z PCOS i poprawić ich płodność? Wielu przypadkach dieta powinna być leczeniem pierwszego rzutu, niestety, bardzo często zapominamy o tym.

Wiele kobiet wymęczonych staraniami, decyduje się zadbać dopiero o to, kiedy nie mają już siły.

Przecież to zawsze było w zasięgu ich ręki. Przyznają często, że coś, co jest tak oczywiste, nie może dać więcej, niż farmakoterapia. A jednak.  Dla wielu osób, dieta  jest ostatnią deską ratunku, której chwytają się po wielu nieudanych próbach, po lekach i stymulacjach, po tonie suplementów, ziół i innych rzeczy, które miały pomóc. A kiedy się udaje, nie dowierzają, że czekały z tym tak długo. I żałują.

dieta pcos

Odpowiednia dieta wpływa na płodność kobiet z PCOS! Na instagramie @towsrodku znajdziecie w folderze “dobre wiadomości” (widoczne na telefonie po kliknięciu w profil)  historie kobiet, które po zmianie żywienia, poprawiły swoją płodność. Wiele z nich pracowało z nami lub korzystało ze wskazówek umieszczonych na blogu.

Historie Zosi z którą wspólnie tworzymy Akademię Płodności mogliście przeczytać tutaj Historia Zosi – pcos, endometrioza, hashimoto”. Jesteście ciekawi, czy dieta, która pozwoliła Zosi przywrócić jej płodność jest skomplikowana, wymagająca stania w kuchni od świtu do nocy?

Zobacz jeden dzień podczas którego zaglądamy w talerz dietetyczki Zosi. Dzień w którym spotyka się z pacjentami, pracuje, prowadzi Akademię Płodności i jak większość żyje w wiecznym niedoczasie. Dzięki odpowiedniej diecie oraz suplementacji – po wielu latach leczenia, naturalna owulacja nareszcie się pojawiła!

A jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak możesz przywrócić owulację, co może Ci pomóc, jakie suplementy są wskazane dla PCOS – trwają właśnie zapisy na nasz WEBINAR, który poprowadzę wspólnie z Zosią. Odpowiadając na pytania na stronie, dowiesz się, czy jest on dla Ciebie.

Jak wygląda dieta, która przywraca owulacje? Obejrzyj video!

 

Kilka lat intensywnego leczenia nie pomogło mi tak, jak dieta. To dzięki niej mam regularne miesiączki. Myślę, że obraz jajników również dużo mówi o tym, czy dieta ma wpływ na nasze zdrowie. 

 

 

Walczcie dziewczyny, bo naprawdę warto! 05.03.2018 na webinarze “Jak przywrócić owulacje i zajść w ciążę”  możesz znaleźć się w gronie osób, które podjęły wyzwanie i chcą zmian!

Dowiesz się o tym, czym nie dzieliłyśmy się nigdy na blogu, czyli naszym KNOW HOW pracy z PCOS, którym chcemy dzielić się z osobami zdecydowanymi na to, aby wziąć PCOS za rogi!

Porozmawiamy o tym, jak przywrócić owulacje dietą, jakie suplementy pozytywnie działają na kobiety z PCOS i jakich należy unikać! Wiele z Was spożywa ogromną ilość suplementów zupełnie niepotrzebnie. A te, które są faktycznie potrzebne w PCOS zostają często pomijane! Pokażemy produkty, które warto wprowadzić do diety i te, których kategorycznie należy unikać.

Co mówią inni o spotkaniach z Nami? 🙂

28418369_2129695020587806_1422386846_o (1) 28460570_2129698453920796_1165385000_o28504799_1867694016608607_47804765_o (1)

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WEBINARZE? 

 • Jak wygląda wsparcie różnych typów PCOS.
 • Jak osoby szczupłe mogą walczyć z PCOS.
 • Jak prawidłowo stosować inozytole, aby wpływały pozytywnie na jajniki!
 • Dowiesz się, jakie produkty powinnaś wdrożyć do diety.
 • Poznasz  wszystko to co może poprawić Twoją płodność w PCOS.
 • Porozmawiamy o  stylu życia, diecie oraz najlepszych ziołach na PCOS.
 • Poznasz, co może obniżyć LH.
 • Dowiesz się, jak możesz obniżyć testosteron.
 • Omówimy 2 różne przykłady kobiet z PCOS wraz z dietą, którym udało się zajść w ciąże.
 • PREZENT – lista produktów o niskim indeksie glikemicznym!

webinar o pcos2

Do zobaczenia,
Anna Mazur-Gajo
Zofia Mazurek- Dudek 

Related Posts

by
Witaj, nazywam się Ania i tworzę to miejsce z myślą o osobach, które starają się o dziecko i interesują się swoim zdrowiem. Zawodowo zajmuję się dietoterapią niepłodności.
Previous Post Next Post

Comments

  • Kas
  • Luty 27, 2018
  Odpowiedz

  Dziewczyny, super inicjatywa! Moje pytanie: a co z osobami z LUF? Czy zmiana diety też ma szansę zadziałać w takich przypadkach?

  • Lili
  • Luty 27, 2018
  Odpowiedz

  Zosiu czy 5 posiłków to odpowiednia ilość? Ostatnio coraz częściej mówi się o 3 posiłkach dziennie ze względu na wyrzuty insuliny i jej powrót do normy po średnio 4 godzinach od posiłku… pozdrawiam

  • alex
  • Luty 28, 2018
  Odpowiedz

  Cudowny filmik oby takich wiecej. Szkoda że moj czas przez amh 0.75 ucieka i chyba to mnie najbardziej przygnębia mimo IO,hiperprolaktynemi,niedrożnego jajowodu,niedoczynności tarczycy,mięsników,endometriozy,polipa (wyciety).

 1. Odpowiedz

  Ania,thanks so much for the post.Really thank you! Great.

 2. Odpowiedz

  Ania, thanks!And thanks for sharing your great posts every week!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

114 shares

Kategorie