Droga do macierzyństwa czasami wiedzie przez wiele wybujałych dróg. Na tej drodze, jesteśmy silne, pomimo, że wydaje się już, że nie udźwigniemy kolejnego miesiąca starań, ale dźwigamy i ten i kolejny.

Upadamy, aby móc się podnieść i wzlecieć jeszcze wyżej niż dotychczas i spaść, otrzepać się i znowu wzlecieć ku marzeniom. Wszystko po to, aby usłyszeć kiedyś słowo “mamo”.

#nieplodnosctoniewyrok to akcja, która pokazuje drogi do szczęścia, drogi, które prowadzą do macierzyństwa. Pokazuje wiarę, nadzieję i wielką siłę, jak drzemie w kobietach.

W kategorii #nieplodnosctoniewyrok kobiety dzielą się swoimi przeżyciami. Dodając otuchy jeszcze tym, które walczą.

Pod tym hasztagiem znajdziesz niezwykłe historie walki z niepłodnością, którymi zechciały podzielić się Czytelniczki na tym blogu oraz zdjęcia w social mediach i galerie zdjęć USG, którą również znajdziecie na tym blogu.


*
**

Rozpoczęciem akcji jest film 

Chcę być tylko mamą

 

Do nagrania filmiku zaprosiłam kobiety takie jak TY, które miały wzloty i upadki, momentami przestawały wierzyć, ze kiedyś przytulą do siebie małego człowieka, ale wierzyły i to pozwoliło im próbować dalej. Dzięki temu dziś są mamami.

Dziękuję Dziewczyny, że zgodziłyście się poświęcić swój czas.

 

W nagraniu wzięły udział:

Katarzyna Płaza Piekarzewska  – zapytajpołozna.pl
Anna Wietrzykowska – psycholognieplodnosci.pl
Agnieszka Kudela – agnieszkakakudela.pl
Katarzyna Pytner – kwiatpomaranczy.com

Dorota Paliwoda – administrator grupy “Nasze PCOS”
Zosia Mazurek-Dudek – zosia-odzywia
Karolina Szwabowicz Mosica – naszebabelkowo.pl
Agnieszka Mirecka – trojaczki.com
Gertrude Nahn – malarka
Zuza – anonimowa Czytelniczka
Carpe 
  nagranie Carpe nie wzięło udziału w akcji ze względów technicznych, ale w związku, że jest to historia osoby, która o dzieci starała się 20 lat, znajdzie swoją kartę wkrótce na blogu.

#NIEPLODSNOSCTONIEWYROK

Podziel się swoją historią

użyj hasztagu

#nieplodnosctoniewyrok

 

Życzę Wam, abyście nigdy nie porzucały swoich marzeń.

Anna Mazur-Gajo

***

Pragnę jeszcze podziękować mojemu mężowi za montaż i pomoc przy obróbce. Dziękuję Michał, bez Ciebie nie byłoby tego filmu.