Blog towsrodku.pl stworzyłam z myślą o kobietach – borykających się z problemem niepłodności, interesujących się zdrowiem, żywieniem i swoim ciałem. Cieszę się, że mogę wam pomóc i, że ta pomoc u niektórych już zaowocowała ciążą i zmianą stylu życia. 🙂

Jeszcze się tym nie chwaliłam, ale wśród czytelniczek są osoby, które dzięki zmianie swoich nawyków – zaszły w ciąże. Jestem szczęśliwa, że dzięki mnie ktoś odmienił swoje życie. Chociaż, ja byłam tylko bodźcem. Przystankiem na drodze i pewnym kierunkowskazem.

Cieszę się, że blog jest dla Was ostoją, że możecie nabrać na nim nadziei, zastanowić się nad sobą i nad sytuacją w jakiej się znaleźliście. Skorzystać z mojej wiedzy tak jak i ja czerpię garściami z waszej, bo od was również wiele mogę się nauczyć. Miło mi, że żywieniowe posty cieszą się takim zainteresowanie i faktycznie wykorzystujecie tę wiedzę w życiu.

Dzięki temu miejscu poznałam mnóstwo ludzi i ich historii. Dostając kolejnego maile, naprawdę jestem pod wrażeniem, że darzycie mnie ogromnym zaufaniem, za które jestem bardzo wam wdzięczna.

Dobra, to koniec mojego wylewu uczuciowego, bo za chwilę będziemy wszyscy płakać ze wzruszenia razy milion, a tego nie chcemy.  🙂

∗∗∗

 Biorę udział w konkursie Gala Twórców 2015 w kategorii specjalityczne

*treść E11351na numer 7124 (1)

Dla mnie to nagroda za trud i pracę, jaką wkładam w to miejsce, a uwierzcie, że jestem z Wami w każdej wolnej lub mniej wolnej chwili. Liczę na Was moim czytelnicy i moje grupy facebookowe.

Głosowanie trwa do 1 marca do godz. 12:00 i moim marzeniem jest znaleźć się w pierwszej dziesiątce.

*** 

Co zrobić, żeby zagłosować?

Wystarczy wysłać jeden sms (1,23 zł z Vat). Dochód z głosowania zostanie przekazany Fundacji Dziecięca Fantazja, działamy w słusznej sprawie. Z jednego numeru można zagłosować tylko raz.

Wyślij  smsa 

treść E11351

na numer 7124

***

Trzymaj się ciepło i liczę na Ciebie!
Ania


Pomozesz mi wygrać- (3)