Zaczynając pracę nad blogiem, zawsze marzyłam, aby doprowadziło mnie do stworzenia miejsca, które będzie odpowiedzią na potrzeby osób, które starają się o dziecko.

Po dwóch latach prowadzenia bloga, który pomógł naprawdę wielu osobom, czas na nowe w jeszcze lepszej, energetycznej formie!

Dziś moje marzenia się spełniły. Wspólnie z dietetyczką Zosią Mazurek-Dudek otworzyłyśmy Akademię Płodności. Miejsce, które ma zagrzewać Was do walki, edukować, uczyć radzić z emocjami i zrozumieć  na co możecie mieć wpływ podczas starań. Wszystko w jednym miejscu.

 

Jak to się zaczęło?

Doświadczając problemów z płodnością stworzyłyśmy miejsce, potrzebne każdej osobie starającej się o dziecko.

Rozumiemy, jak nikt inny, jak ważna w poprawie płodności jest troska o każdą przestrzeń ciała i ducha.

Moją historię przeczytasz tutaj “Moja walka z PCOS”
Historię Zosi poznasz jutro.

Akademia płodności

To miejsce w którym znajdziecie jeszcze więcej przydatnych materiałów, które pomogą Wam dążyć do celu. Chcemy Wam przy tym towarzyszyć.

Co Was czeka?

 Webinary   zapisz się na pierwszy z nich “Superfoods, które wspierają męską płodność”
 Szkolenia,
 Kursy online,
 Wyzwania,
 Warsztaty,
 Specjaliści, którzy podzielą się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem.

I wiele innych działań, które będą kolejną niespodzianką w Nowym Roku.

Kiełkujące ziarenko to również Ja

Muszę Wam to powiedzieć, ta kiełkująca roślinka w naszym logo to również ja. Od kilku miesięcy, zapewne tego nie zauważyłyście, ale  straciłam pokłady energii, które towarzyszyły mi przez pierwszy rok prowadzenia bloga. Moje dni wyglądały bardzo podobnie, wstawałam, siadałam do komputera, układałam jadłospisy, w rękach non stop telefon lub komputer. Monotonia i bardzo dużo pracy wkradło się w moje życie.

Akademia Płodności dodała mi skrzydeł i mam nadzieję, że doda ich i Wam! Jestem szczęśliwa, że 2018 będzie zarażał energią nas wszystkich.

 

f3cf55 (4)

Wejdź na stronę Akademii i skorzystaj z niespodzianek, które przygotowałyśmy dla Ciebie

Polub Akademię na Facebooku