Ruszyła Akademia Płodności

Ruszamy! (1)

Zaczynając pracę nad blogiem, zawsze marzyłam, aby doprowadziło mnie do stworzenia miejsca, które będzie odpowiedzią na potrzeby osób, które starają się o dziecko.

Po dwóch latach prowadzenia bloga, który pomógł naprawdę wielu osobom, czas na nowe w jeszcze lepszej, energetycznej formie!

Dziś moje marzenia się spełniły. Wspólnie z dietetyczką Zosią Mazurek-Dudek otworzyłyśmy Akademię Płodności. Miejsce, które ma zagrzewać Was do walki, edukować, uczyć radzić z emocjami i zrozumieć  na co możecie mieć wpływ podczas starań. Wszystko w jednym miejscu.

 

Jak to się zaczęło?

Doświadczając problemów z płodnością stworzyłyśmy miejsce, potrzebne każdej osobie starającej się o dziecko.

Rozumiemy, jak nikt inny, jak ważna w poprawie płodności jest troska o każdą przestrzeń ciała i ducha.

Moją historię przeczytasz tutaj “Moja walka z PCOS”
Historię Zosi poznasz jutro.

Akademia płodności

To miejsce w którym znajdziecie jeszcze więcej przydatnych materiałów, które pomogą Wam dążyć do celu. Chcemy Wam przy tym towarzyszyć.

Co Was czeka?

 Webinary   zapisz się na pierwszy z nich “Superfoods, które wspierają męską płodność”
 Szkolenia,
 Kursy online,
 Wyzwania,
 Warsztaty,
 Specjaliści, którzy podzielą się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem.

I wiele innych działań, które będą kolejną niespodzianką w Nowym Roku.

Kiełkujące ziarenko to również Ja

Muszę Wam to powiedzieć, ta kiełkująca roślinka w naszym logo to również ja. Od kilku miesięcy, zapewne tego nie zauważyłyście, ale  straciłam pokłady energii, które towarzyszyły mi przez pierwszy rok prowadzenia bloga. Moje dni wyglądały bardzo podobnie, wstawałam, siadałam do komputera, układałam jadłospisy, w rękach non stop telefon lub komputer. Monotonia i bardzo dużo pracy wkradło się w moje życie.

Akademia Płodności dodała mi skrzydeł i mam nadzieję, że doda ich i Wam! Jestem szczęśliwa, że 2018 będzie zarażał energią nas wszystkich.

 

f3cf55 (4)

Wejdź na stronę Akademii i skorzystaj z niespodzianek, które przygotowałyśmy dla Ciebie

Polub Akademię na Facebooku 

Related Posts

by
Witaj, nazywam się Ania i tworzę to miejsce z myślą o osobach, które starają się o dziecko i interesują się swoim zdrowiem. Zawodowo zajmuję się dietoterapią niepłodności.
Previous Post Next Post

Comments

    • alex
    • Styczeń 3, 2018
    Odpowiedz

    Witam! Widziałam panią w tv i postanowiłam odszukać bloga.Borykam się z niepłodnością.Leczę się od około 2 lat a staramy się …już straciłam rachubę ale coś około 4 lat.Mam niedoczynność tarczycy,insulinooporność,problemy z prolaktyna,mięśniaki,polipa(wycięty) i jak by tego było mało podobno wodniak jajowodu prawego.Sporo tego. 1nieudana inseminacja. Już brak sił trochę.Zasugerowano mi in vitro ale to drogi zabieg.Nie wiem czy będzie mnie stać. A moje amh diametralnie spada jak to bywa po 35 roku życia niestety.Co robić dalej ? Nie wiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares

Kategorie

Jak lepiej radzić sobie z niepłodnością (9)