Share week, to coroczne zestawienie polecanych blogów, którego organizatorem jest Andrzej Tucholski.  Cieszę się ogromnie, że w tym roku udało mi się wziąć w nim udział i mogę zaprezentować wam kilka blogów, które podczytuję, jak mam chwilkę wolnego.

Wybór był ciężki. Starałam kierować się tym, jakie blogi mają na mnie wpływ i, które coś zmieniły w moim życiu. Wpływ miały nie zawsze tylko blogi, a ludzie, których poznałam przy okazji blogowych spotkań. W ostatnim czasie interesuje mnie głównie tematyka zdrowia i marketingu, więc nie ukrywam, że wybrałam blogi związane głównie z tym tematem, ale nie tylko.


zudit.pl 


 

cropped-zudit_logo

Autorką  jest młoda polonistka, która kawał swojego serca przelewa na tego bloga.  Konsumpcja kawy przy akompaniamencie jej postów to czysta przyjemność. Dzięki wsparciu czytelników po raz drugi została wybrana do finałowej trójki w konkursie Blog Roku. Lubię jej spojrzenie na otaczający nas świat i to, że potrafi zaklinać go w tak pięknych słowach. Blog to również zdjęcia, utalentowanej Katarzyny, które lubię sobie podglądać tutaj na instagramie.


blog.zapytajpolozna.pl


 

Bez tytułucc

Kasię poznałam… nie pamiętam jak, ale pamiętam, że od razu mi się spodobała. Ciepła kobieta, która idealnie wybrała swoją profesję – tak sobie o niej pomyślałam. Wspólnie z Kasią, stworzyłyśmy cykl postów nt. niepłodności, które możecie przeczytać tutaj: Cykl o niepłodności na blog.zapytajpolozna.pl.  Lubię osoby, które wychodzą poza swoją strefę komfortu, a stworzenie portalu zapytajpolozna.pl, bloga i wielu innych powiązanych z tym tematem stron, jest dla mnie naprawdę imponujące. Oby tak dalej!


Akademia Witalności


 

akademia_logo_21

Tak naprawdę bloga odkryłam tydzień temu, naprawdę nie wiem, jak to się stało – myślałam, że znam cały internet. 🙂 Tydzień wystarczył, żebym mogła  z czystym sumieniem polecić Wam bloga Marleny. Sami zobaczcie, jak dużo ciekawych i ważnych rzeczy znajduje się w tym miejscu.


Sprawny Marketing


logo_sm (1)

Nie ukrywam, że ostanie miesiące spędziłam właśnie tutaj. Bardzo ciekawe treści potrafią zasiać ziarnko, które chce się dalej podlewać i nawozić. Dzięki tej stronie poznacie trochę lepiej social media i o co w tych internetach chodzi. Z wielką przyjemnością polecam szkolenia i konferencje, które są przez nich organizowane, gdyby ktoś chciał zgłębiać dalej wiedzę z tego zakresu. Polecam, nie tylko dla blogerów, ale dla każdego kto chciałby rozpocząć swoją działalność w internecie.


Paweł Tkaczyk


paweł tkaczykPaweł Tkaczyk, czyli człowiek, który zarabia na życie opowiadaniem historii, to, że jego teksty znam na pamieć wcale nie oznacza, że mam obsesję na jego punkcie. 🙂 Paweł w przystępny sposób wprowadza w tajniki prowadzenia firmy -zobacz podcast “Mała wielka firma”, mawia o zarządzaniu swoją marką, storytellingu i robi w głowie zamęt od nadmiaru tych cennych informacji, którymi dzieli się na blogu ze swoimi czytelnikami. Warto do niego zaglądać i warto go słuchać.


Dziękuję również wszystkim tym, którzy polecili bloga @towsrodku!