Znam dokładnie to miejsce, do którego potrafią zaprowadzić starania o dziecko. Wiem doskonale, że Twoje oczy są pełne łez a głowa pełna myśli, których nie potrafisz okiełznać.

Wiem również, czego podczas starań potrzebuje organizm, żeby zwiększyć szansę na ciążę. Dzielimy się ogromną ilością wiedzy, ale tą najważniejszą, najbardziej skuteczną oddajemy w ręce osób, które decydują się na pracę z Nami.

Codziennie, jako Akademia Płodności  pomagamy parom, które starają się o dziecko. Nasza praca polega na układaniu diet i dostosowaniu żywienia i stylu życia tak, żeby organizm zaczął współpracować.

Brak ciąży, to ZNAK, że Twój organizm potrzebuje pomocy. 

A teraz, zrób krok w dobrą stronę. Pierwszym z nich to nasze WARSZTATY, które organizujemy dla kobiet starających się o dziecko.

Warsztaty pomogą Ci dopasować dietę tak, aby zmaksymalizować Twoją płodność.

Codziennie tego doświadczamy i niekiedy same otwieramy oczy ze zdumienia, że odpowiednim żywieniem, można sprowadzić szczęście na ten świat.

Masz PCOS, endometriozę, niskie AMH, niepłodność idiopatyczną, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, insulinooporność, niepłodność wtórną (nie sposób jest wymienić wszystkich przyczyn) ale wiemy, że we wszystkich z nich dieta to ten brakujący element podczas starań!

Wiemy również, jak ważny jest czynnik męski, dlatego podczas warsztatów dowiesz się, jak zwiększyć parametry nasienia dietą.

Jeżeli podchodzisz do procedury in vitro i masz problemy z uzyskaniem dobrej klasy zarodków, to niech przekona Cię ostatni nasz przykład Staraczki, której przed dietą nie zapłodniła się żadna komórka, po diecie było ich aż 3!

To będzie wyjątkowe spotkanie, ponieważ warsztaty dla kobiet starających się o dziecko organizujemy tylko RAZ w roku. Nasze spotkanie jest limitowane, kameralne i powtórzy się dopiero za 12 miesięcy.

Promocyjna cena warsztatów trwa tylko do KOŃCA CZERWCA

Przenieś się w świat lawendowych pól, śpiewu ptaków, które dadzą Ci siłę do działania. Zadbałyśmy o klimat miejsca w którym odbędą się warsztaty. Chcesz wybrać pokój dla siebie? Na IGtv zapraszamy Cię na spacer, po miejscu w którym spotkamy się  już w lipcu.

Odetnij się od codzienności, poczuj jak to jest przez 3 DNI pozbyć się balastu, który nosisz od wielu miesięcy a może lat. Wiesz, że tego Ci brakuje, a Twój organizm daje o tym znaki.

Nasza płodność jest papierkiem lakmusowym naszego zdrowia. Jest objawem tego, że TRZEBA DZIAŁAĆ.

Anna Mazur Gajo działaj, szczęście może być tuż za rogiem. Wyciągnij po nie rękę.

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Ania  t. 886 409 418
Zosia  t. 600 446 496
Pozdrawiamy serdecznie i nie możemy doczekać się spotkania.