Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko startują już LIPCU!

Ostatnie tygodnie były czasem wielkich poszukiwań. Przejechałyśmy setki kilometrów, wykonałyśmy masę telefonów i odbyłyśmy dziesiątki spotkań by znaleźć, miejsce idealne na warsztaty Akademii Płodności.

 

Udało się!

W zakątkach zielonej Lubelszczyzny znalazłyśmy przystań, która stworzy nam najlepsze warunki do weekendowych warsztatów.

Już tylko kilka małych kroków dzieli nas od spotkania na żywo, poznania się, rozmów przy ognisku, zgłębiania tajników płodnej diety, rowerowych wycieczek, wizyt w SPA, wspólnych posiłków i wielu innych momentów, jesteśmy przekonane- niezapomnianych. Zastanawiasz się, czy takie warsztaty są ci potrzebne? Uwierz, że tak!

Warsztaty to świetna okazja by:

– Poznać osoby, które podobnie jak Ty doświadczają codzienności niepłodności

– Wyprostować kręte żywieniowe drogi

– Uporządkować głowę i zrozumieć lepiej swoje emocje

– Odpocząć, złapać oddech, zrelaksować, nacieszyć spokojem, zielenią i zapachem lata

Odnaleźć zagubioną nadzieję i radość życia

Któż inny niż osoba doświadczająca problemów z płodnością zrozumie Cię lepiej?
Będzie to miejsce i czas na wszystkie Twoje emocje.

👉 KIEDY?
20-22 lipca 2018

👉 GDZIE?
Biardy, województwo mazowieckie
Miód Lawenda 

👉 JAK ZAGWARANTOWAĆ SOBIE MIEJSCE NA WARSZTATACH?

Mamy dwie możliwości zakwaterowania Was na miejscu. Jedną z nich są pokoje jednoosobowe, drugą zaś- dwuosobowe. Zastanów się chwilę w jakim pokoju będzie Ci lepiej- wolisz ciszę, samotność i miejsca, w których możesz być sam na sam ze swoimi myślami? Czy wręcz przeciwnie- chcesz dzielić ten czas z kimś kto zrozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny i zdecydowanie chcesz znaleźć się w pokoju z inną uczestniczką warsztatów?
Kiedy już odpowiesz sobie na te pytania, pozostaje Ci tylko kliknąć w jeden z linków, dopełnić formalności i czekać na lipiec! ♥

🛌 🛌 Opcja 2-osobowa:
🛌 Opcja 1-osobowa:

Widzimy na przykładzie wielu kobiet, że rozwiązania, które dla nich przygotowujemy okazują się często kluczowe dla starań, uzyskania ciąży, ale również dla zdrowia i rozpoczęcia przyjaźni z samym sobą.

Większość kobiet z którymi pracowałyśmy, wydaje setki złotych na lekarzy, zabiegi, wizyty zapominając o podstawach, które układają o wiele więcej, niż wszystko to co do tej pory próbowały zrobić. Dlatego chciałybyśmy zachęcić do tego innych.

Pierwsza edycja warsztatów jest w bardzo promocyjnej cenie. Nie wierzysz? Porównaj diety płodności, które układamy, koszt takiej diety z konsultacją to 350 złotych a tutaj mamy aż 3 dni warsztatów (piątek, sobota, niedziela), 3 dni wspólnych spotkań i ćwiczeń za 675 złotych (z wyżywieniem), jeżeli zdecydujesz się za pokój dwuosobowy lub 855 złotych (z wyżywieniem) za pokój jednoosobowy. 

Nasze spotkanie rozpocznie się w piątek późnym popołudniem, kiedy to zbierzemy się w altanie i rozpalimy ognisko.
Całą sobotę poświęcimy na naukę- płodna dieta nie będzie miała przed nami tajemnic.

Zrozumiemy emocje i poodcinamy wszystko co nas przytłacza,  by ze świeżą energią i czystymi głowami zacząć nowy czas.

Ale spokojnie, będzie też czas na przyjemności i chwilę oddechu- sauna, wypad rowerowy do lasu ‍ a może po prostu spokojny spacer? Zdecydujesz na miejscu!

Więcej informacji i kontakt z uczestniczkami warsztatów będzie odbywał się w zamkniętej grupie na facebooku, do której mamy nadzieję- dołączysz wkrótce.

Nie możemy się doczekać by w końcu Cię poznać! Czekamy z otwartymi ramionami, pyszną kawą, masą wiedzy, którą chcemy Ci przekazać i oczywiście z wielką niecierpliwością!

Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona. Bardzo zależy nam na tym by warsztaty odbyły się w kameralnej atmosferze, aby móc każdej z Was poświęcić maksymalnie dużo uwagi.

Nie czekaj zbyt długo bo bardzo nie lubimy Wam pisać, że „już za późno”.

Mamy nadzieję, że poznamy się już w lipcu!

Zosia i Ania