Pierwsza taka konferencja w POLSCE! Zdrowie prokreacyjne mężczyzny. Profilaktyka oraz diagnostyka i terapia niepłodności męskiej

Zdrowie prokreacyjne mężczyzny

Kochani,

dietetycy, lekarze, położne, pielęgniarki, studenci oraz ogromne grono osób, które walczą i chcą poznawać zaburzenia związane z płodnością męską!

Dotarł do mnie wieści, że 25.02.2018 szykuje się świetna konferencja, a jej program dosłownie wbija w fotel! Zacieramy rączki i nie możemy się doczekać aż będziemy czerpać wiedzę od najlepszych.

Akademia Płodności i cały zespół TOWŚRODKU (to nadal tylko JA) 😀  również tam będzie!

Zdrowie prokreacyjne mężczyzny. Profilaktyka oraz diagnostyka i terapia niepłodności męskiej

“Tematyka konferencji obejmuje, dotychczas nieporuszane szeroko, zagadnienie zdrowia i płodności męskiej w ujęciu interdyscyplinarnym. Zaproszeni eksperci przedstawią najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki i troski o męską płodność od momentu życia in utero do senium, współczesne możliwości diagnostyki oraz terapii zaburzeń płodności męskiej. Zamierzamy pochylić się nad zagadnieniami męskiej płodności w kontekście zdrowia rodziny i społeczeństwa.”

 

ŚWIETNIE, TO TERAZ CZAS NA ZAPIS! 

Tutaj możesz się zapisać! 

Zobacz film promujący  

Zobacz program

Gdzie odbywa się konferencja?

25 lutego 2018 r. (niedziela),

Warszawski Uniwersytet Medyczny,

Centrum Dydaktyczne, AULA A, ul. Księcia Trojdena 2a, godzina 10.15

Organizatorzy:

Zakład Dydaktyki Ginekologiczno-Położniczej Wydziału Nauki o Zdrowiu WUM,
Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny oraz 6 polskich organizacji nauczających i promujących naturalne planowanie rodziny (NPR) i ekologiczną prokreację

Related Posts

by
Witaj, nazywam się Ania i tworzę to miejsce z myślą o osobach, które starają się o dziecko i interesują się swoim zdrowiem. Zawodowo zajmuję się dietoterapią niepłodności.
Previous Post Next Post

Comments

  • Eliza
  • Luty 17, 2018
  Odpowiedz

  Aniu, czy jest szansa, że zamieścisz jakieś wieści z tej konferencji? Chodzi mi szczególnie o etiologię, postępowanie w sytuacji kryptozoospermii i hipergonadyzmu (bo o hipogonadyzmie jest informacji mnóstwo, ale kiedy przysadka działa wręcz za dobrze, nie ma już takich informacji), może coś na temat żylaków powrózka (bo jesteśmy przed decyzją o operacji), bezobjawowych zakażeń dróg moczowo-płciowych i czynników środowiskowych również. Przepraszam, jeśli proszę o za dużo, ale po prostu ten czynnik męski jest tak mało badany i lekarze nie chcą się nim zajmować, kierując od razu do technik wspomaganego rozrodu, a wiem, że często da się coś zrobić. Każda nowa informacja jest dla mnie na wagę złota (tym bardziej, że progresja patologii jest u nas błyskawiczna…), a nie mogę być na tej konferencji za tydzień. Mogłabym Ci też opisać naszą sytuację w mailu, gdybyś zechciała (pewnie masz ich ogromnie dużo, więc tak tylko delikatnie pytam), a wtedy może zauważysz w wystąpieniach tych specjalistów jakąś odpowiedź na nasze bolączki.

   • Ania
   • Luty 24, 2018
   Odpowiedz

   Dzień dobry Elizo, jeżeli będzie można zadać pytanie to oczywiście, że zapytam o powyższe kwestie. Na fb, będziemy wrzucać również krótkie relacje LAJV zatem, będę w gotowości, aby nagrać fragment, który Cię interesuje. 😉

   • Ania
   • Luty 26, 2018
   Odpowiedz

   Dzień dobry Elizo, zrobiłam lajv z tematu o zakażeniach i stanach zapalnych na grupie. Znajdziesz go tutaj w grupie https://www.facebook.com/groups/1272979662717123/.

   Nagranie z konferencji, wydaje mi się, że będzie dostępne za jakiś czas.

 1. Odpowiedz

  Roman wyborcy przy urnach. A wybory już nie długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

21 shares

Kategorie