Minęły już trzy tygodnie od naszych Akademiowych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. Spotkanie miało miejsce w styczniu, ale w sercu wciąż mi gra ta melodia walki, która wybrzmiewała z kobiet, które brały w nich udział.

Nieważne jak bardzo się różniłyśmy – wszystkie uczestniczki naszych warsztatów spotkały się, bo w głębi serca każdej z nich tli się iskierka nadziei, że kiedyś uda się im się zostać mamami. Podsyciłyśmy ten ogień.

Teraz czuję, że to nie iskra tylko pożar.

To było wyjątkowe spotkanie, wyjątkowy weekend, który był niezwykle oczyszczający i motywujący do działania.

Partner główny spotkania

Partnerem głównym naszego spotkania był Ovarin – suplement diety, który wspiera zdrowie kobiet starających się o dziecko.

Podczas warsztatów dokładnie wytłumaczyłyśmy, jak podczas starań może pomóc stosowanie:

  • D-chiro-inozytolu
  • mioinozytolu

oraz składników wchodzących w skład Ovarinu.

Ciekawostka te składniki pomagają przywrócić owulację u kobiet z PCOS.

Wśród uczestniczek znalazły się i takie, które stosują te preparaty, więc radość z otrzymanych upominków była przeogromna.

Warsztaty dla kobiet starających się o dziecko

Warsztaty, które organizujemy wspólnie z Zosią w Akademii Płodności, są zawsze wyjątkowe. Nic nie jest w stanie tak pokazać emocji i poczuć, czym jest kontakt z drugim człowiekiem, który doskonale rozumie to, co czujesz. To nie do opisania! Trzy dni wypełnione rozmowami, łzami, wiedzą i przyjemnościami dla ciała i ducha – tak wyglądało nasze drugie spotkanie. Pierwsze odbyło się w lipcu, a po Waszych namowach zdecydowałyśmy się nie czekać dłużej, tylko od razu przystąpić do działania. Nasze spotkanie rozpoczęło się od uroczystej kolacji. 🙂

Jak dieta zwiększa szanse na ciążę

Warsztaty upłynęły na dzieleniu się wiedzą na temat diety wspierającej płodność. Na spotkaniu uczyłyśmy dziewczyny, w jakiś sposób mogą zmienić swoją dietę, aby miała ona jak największy wpływ na płodność oraz by zwiększyć ich szansę na zajście w ciążę.

 

Na spotkaniu mogłyśmy pokazać jak wyglądają nasze diety, dzięki którym udało nam się zajść w ciążę (czasami po wielu latach bezskutecznej walki). Pokazałyśmy, co można wprowadzić od teraz, jak można poprawić parametry nasienia dietą. Konkretne wskazówki i najważniejsze filary diet można poznać tylko na naszych spotkaniach.

Na warsztatach kochamy rozpieszczać nasze uczestniczki, więc dla każdej z nich „Chcemy Być Rodzicami” przygotowało magazyny oraz darmowy dostęp do prenumeraty online na rok! To jeszcze nie koniec sobotnich niespodzianek i rozpieszczania zmysłów naszych uczestniczek.

Dzięki firmie Bartos Cosmetics mogłyśmy podarować zestawy kosmetyków: krem odmładzający Apple Queen i płyn Blue Velvet

Niezwykła kobieta – Renata Bartos, serce otwarte na potrzeby naszych uczestniczek. Kosmetyki Bartos to minimalistyczne podejście – jeden kosmetyk zastępuje kilka produktów i do tego ma świetny skład opracowany przez właścicielkę, która wpadła na ten niezwykły pomysł stworzenia marki będąc w ciąży.

Fizjoterapia dla płodności – Monika Romanowska

Czy wiecie, że dziewczyny przyjeżdżają do Moniki z całej Polski, aby oddać się w jej ręce? W ogóle się nie dziwimy, bo Monika potrafi dzięki fizjoterapii zdziałać cuda. Zachęcam do obejrzenia filmu z jej udziałem na Akademiowym fan page’u. Śmiejemy się, że to człowiek rentgen, bo potrafi wyczuć rękami wszystko.

 

Dziewczyny po laparoskopiach czekały z niecierpliwością, aby móc położyć się na leżance u Moniki. Zresztą, każda z uczestniczek chciała poddać się technikom manualnym, by dowiedzieć się czegoś więcej o swoim ciele.

Podczas pracy Moniki z dziewczynami, część mogła zrelaksować się w SPA – każda z uczestniczek miała do wyboru zabieg na twarz, dłonie lub ciało. To był również czas na indywidualne konsultacje i analizy.

Część z nich rozpracowywała już kolejne upominki. Czy słyszałyście o kosmetykach, które można jeść? Moja farma urody to kosmetyki, których zaletą są naturalne składniki! Tak, tak! Te kosmetyki to w 100% oleje, soki, wyciągi etc. – byłyśmy zachwycone, że na Podlasiu można wyhodować kwiaty, zioła, owoce i warzywa, z których później można zrobić kosmetyki. Niesamowite.

Psycholog i seksuolog – Michał Aras Ahmad

Ciekawymi zajęciami okazało się spotkanie z Michałem, który pracował nad poprawną komunikacją w związku oraz rozdał dziewczynom ćwiczenia na przerobienie miłosnego żaru w owulację.

Dla umilenia romantycznych chwil dziewczyny otrzymały świece do masażu Biosensual. „Miłość”, „Nadzieja” i „Wiara” znowu zagościły na naszych warsztatach. Pani Moniko, dziękujemy za te promyki i mamy nadzieję, że świeczki Biosensual od teraz będą towarzyszyły przy romantycznych chwilach w domach naszych uczestniczek.

Świeczki możecie zobaczyć – są cudowne, uwielbiam przy nich tworzyć teksty.

Wieczór emocji

Zakończeniem soboty był nasz magiczny wieczór emocji – to właśnie na nim zostawiamy wszystko, co złe i odcinamy wszystko to, co zabrała nam niepłodność! To czas, w którym można wejść do swojego ciała i rozejrzeć się po nim, zobaczyć, od czego można zacząć pracę.

Nie oddam Ci więcej mojego życia, już dużo mi zabrałaś.

Po tym emocjonującym dniu rozeszłyśmy się do swoich pokoi, gdzie dziewczyny rozmawiały ze sobą do rana 🙂

Niedziela i kolejne niespodzianki

W niedzielę Mikołaj znowu zawitał do uczestniczek. Jak to wspaniale doświadczać kobiecej radości na widok wspaniałych kosmetyków 🙂 Były nimi kosmetyki firmy VIANEK. Młodość, piękno, radość, miłość, urodzaj – te cechy znajdziemy w ich kosmetykach. Każda z uczestniczek może cieszyć się eliksirem pełnym naturalnych składników.

Sport dla płodności – Paweł Ciężki

Dziewczyny miały za zadanie przebrać się w strój sportowy. Przerażenie kanapowych fanatyków zostało szybko ujarzmione, ponieważ Paweł to trener idealny, nawet dla osób, które nie chcą się ruszać. Pokazywał wiele wskazówek osobom, które dopiero zaczynają ćwiczenia. Dziewczyny mogły zobaczyć, jakie mięśnie powinny wzmocnić. Przy takiej osobie można czuć się naprawdę świetnie we własnej skórze, pomimo niedoskonałości i byciem kanapowym koneserem 🙂

Nasze spotkanie zakończyłyśmy uroczystym obiadem.

Kochane kobiety, życzymy Wam wszystkiego dobrego – wykorzystujcie całą wiedzę i podsycony płomień, który pali się tak, że aż razi po oczach. Mamy nadzieję, że już niedługo uda nam się zobaczyć!

Trzymamy za Was mocno kciuki! <3

Ania i Zosia

facebook @akademiaplodnosci
instagram @akademiaplodnosci