Krótkie historie. Udało się zajść w ciąże

udało się zajść w ciąże

Witaj, znajdziesz tutaj spis, krótkich wzmianek na temat happy endów starań o ciąże, utraty kilogramów i innych wygranych o których może być tutaj mowa. Jeżeli chcesz podzielić się czymś, co udało ci się osiągnąć w kwestii zdrowia lub swojego samopoczucia, zostaw komentarz na dole, lub napisz do mnie na

Facebooku

Instagramie

Prywatnym Facebooku  


Udało się zajść w ciąże – PCOS

 

  • 3 lata starań.  6 cykli z clo. Gonadotropiny i klinika leczenia niepłodności, 6 stymulacji i nic, trzy IUI i trzecia udana! Dodatkowo zdrowa dieta.

Udało się zajść w ciąże – Endometrioza

 

  • 4 lata starań i jeden niedrożny jajowód. Laparoskopia (nie udało się udrożnić)  i starania naturalne, jak na złość owulacja tylko z jednego niedrożnego jajowodu. Cykle idealne. Endometrioza w zatoce douglasa. Udało się przy drugim podejściu do IVF.
  • 7 lat temu byłam już rok po ślubie. I wtedy postanowiliśmy, że już czas na dzidziusia. Po 3 latach trafiłam do kliniki Bocian. Tam dowiedziałam się, że mam endometriozę. Mijają kolejne lata bez dziecka i wreszcie postanowiliśmy podjąć  pierwszą i ostatnią próbę in vitro. Ale tylko raz, bez mrożenia zarodków. Jeśli się uda to super, jak nie, to dajemy sobie spokój. I szczęście się do nas uśmiechnęło. Jestem w 6 miesiący ciąży z bliźniakami-czyli podwójne szczęście, a do tego parka! Kliknij i przeczytaj całą historię

Udało się zajść w ciąże – Słabe parametry nasienia

 

  • 30 cykli oczekiwań. Pierwsze badanie robiliśmy w czerwcu – 0,8%prawidłowych plemników, następne we wrześniu wszystkie wyniki troszkę w górę, morfologia skoczyła do 4% , i ostatnie badanie ( przełom luty/ marzec) morfologia 9%. Udało się :)w zeszły poniedziałek beta 200, środa 600 i w czwartej wizyta u lekarza. Pomogła dieta i zmiana stylu życia.

Udało się zajść w ciąże – Zaburzenia hormonalne


Udało się zajść w ciąże Niepłodność idiopatyczna

 

  • Starania trzy lata, niezdiagnozowano przyczyny niepowodzeń. Podejście do IVF nieudane. CUD w pierwszym cyklu po IVF ciąża naturalna. Nie wiem, jak mam to wytłumaczyć, myślę, że bardzo się uspokoiłam i czekałam na kolejne podejście.

Udało się zajść w ciąże – Inne przyczyny


Udało się – Adopcja i Rodzina Zastępcza


Zobacz koniecznie listę polecanych lekarzy 

Zapraszam Cię na mojego Facebooka i Instagrama

TOWSRODKU.PL (5)

Pozdrawiam,

Ania