Zaznacz stronę

 Dzień dobry! Nazywam się Anna Mazur- Gajo. Jestem dietetyczką i pokażę Ci, jak możesz zwiększyć szansę na ciążę dzięki diecie.

Zachęcam Cię do zapoznania również z sekcjąPIERWSZY RAZ NA BLOGU”. 

Oprócz bloga od 2017 roku prowadzę wspólnie z Zofią Mazurek Dudek Akademię Płodności w której  tworzymy diety, webinary, warsztaty, przepiśniki, ebooki – wszystko po to, aby pokazać Ci, jak możesz wspomóc swoją płodność dietą. Same zmagałyśmy/zmagamy się z niepłodnością i doskonale wiemy, co to znaczy starać się o dziecko.

 

14680747_1204027052974209_7692905469974677122_n

*

Kim jestem i co robię?

*

Z wykształcenia jestem bioinżynierem produkcji żywności oraz położną, jednak starania o dziecko skierowały moją drogę ku dietetyce na którym to kierunku kończę studia magisterskie. Dzielę się wiedzą, którą zdobyłam przez ostatnie kilka lat zarówno na drodze studiów, samokształcenia oraz praktyki zawodowej.
*

  • Jestem współzałożycielką Akademii Płodności w której wspólnie z Zosią Mazurek- Dudek organizujemy warsztaty, webinary, wyzwania i dzielimy się wszystkim tym, jak możesz zadbać o swoją płodność.
  • Współautorką ebooka „28 dni do płodności”
  • Prowadzę rubrykę w magazynie Chcemy Być Rodzicami o nazwie „Żywienie płodności” w którym ukazują się moje artykuły o wpływie żywienia na płodność.
  • Mogłaś mnie spotkać na warsztatach organizowanych przez portal Niepłodni razem, które skierowane są dla osób niepłodnych podczas których prowadziła sekcję o żywieniu.
  • Współpracowałam z spełnionezycie.pl gdzie prowadziłam webinar dotyczący diety wspierającej płodność.
  • Brałam udział w projekcie #zdrowipłodni w którym zarażałam innych, że dieta ma wpływ na płodność. Całość mojego wystąpienia z ostatniej konferencji obejrzysz tutaj „Jak dieta wpływa na płodność”. Bardzo się stresowałam, normalnie więcej się uśmiecham. 😉
  • Współtworzyłam cykl o niepłodności razem z Katarzyną Płazą- Piekarzewską na blogu zapytajpołozna.pl w którym poruszałyśmy aspekt emocjonalny podczas starań o dziecko.

:

Media i działania

Piętno niepłodności – wizyta w Dzień Dobry TVN

Artykuły w magazynie „Chcemy być rodzicami”

    

Ofeminin „Dieta na endometriozę – wystarczy mała zmiana, by zobaczyć wielkie efekty”

Wywiad dla Fundacji Insulinooporność
„Jak walczyć z PCOS i czym jest dieta płodności? Wywiad z mgr Anną Mazur-Gajo – Akademia Płodności.”

Konferencje w którym prowadziłam panele o żywieniu:

  • Konferencja organizowana przez  Zdrowi Płodni,
  • Konferencja Niepłodność droga do macierzyństwa,
  • Konferencja Od niepłodności do spełnionego życia.

 

Akademia Płodności – warsztaty dla kobiet starających się o dziecko 

 

Gdzie możesz mnie spotkać?

Przybliżę Ci również miejsca w których możesz znaleźć pomocne informacje oraz materiały.

PŁODNY SKLEP tu możesz kupić diety, ebooki, przepiśniki

BLOG towsrodku (właśnie się na nim znajdujesz)
INSTAGRAM towsrodku (zachęcam do oglądania instastories)
FACEBOOK towsrodku

Akademia Płodności (blog i aktualności)
INSTAGRAM Akademii (zachęcam do oglądania instastories)
FACEBOOK Akademii

 

Skąd wiem co to znaczy starać się o dziecko?

Bo sama o nie się starałam przez kilka lat!

Moja historia jest historią wielu z Was i tylko ogromna wiara oraz nadzieja pozwoliły mi przetrwać przez te wszystkie lata i wygrać z PCOS. O dziecko starałam się trzy lata, które były jak wyrwa w moim życiu. To były trzy lata pełne płaczu, smutku, żalu do świata, nieporozumień w związku, izolacji od świata, braku radości z życia, ale także doświadczenie narodzenia się na nowo, wyrwania z sideł starań i poszukiwanie szczęścia bez dzieci.

Poczułam, że można widzieć promienie słońca przez to zachmurzone niebo, jeżeli się na to sobie pozwoli. Po kilkudziesięciu miesiącach starań zdałam sobie sprawę, jak bardzo się zaniedbałam, jak bardzo lekceważyłam świat, który mnie otaczał oraz swoje ciało, które miało się stać domem i schronieniem dla mojego dziecka. Kto chciałby zamieszkać w tak nieszczęśliwym i niezdrowym otoczeniu? – pomyślałam.

Rozpoczęłam walkę, nie o dziecko, a o siebie, stawiałam małe kroki na drodze do zdrowia, do zdrowego żywienia, do czerpania 100% przyjemności z każdej chwili. Przeszłam na dietę, na której zobaczyłam jak wiele moich nawyków żywieniowych wymaga zmian. Podczas stosowania tej diety jajniki reagowały na leki. Udało się! O drugą ciążę starałam się tylko na diecie, bez stymulacji, bez horrendalnych pieniędzy. Od kilku lat dzięki moim wskazówkom udało się już wielu kobietom zajść w ciążę.

Jak możesz ze mną współpracować?

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie  „Pierwszy raz”

*

 

Przed zastosowaniem się do treści medycznych ze stony www.towsrodku.pl proszę o kontakt z lekarzem.
Materiały dostępne na stronie www.towsrodku.pl mają charakter wyłącznie edukacyjno- informacyjny.